Olle Nonnier färglitografi
2015-03-03
296982
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE BONNIER (född 1925), "49 års Plingeling", signerad Olle Bonnier, HC 11/16, färglitografi, bladmått 48 x 57 cm
Gulnad marginal, smärre veck