Gräddkanna silver
2015-03-05
296971
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, 1813, invändigt förgylld, dekor pärlbård och medaljong, genombruten fot, höjd ca 12 cm
Med gravyr, smärre bucklor, ngt sneda fötter