Maja Fjaestad träsnitt
2015-03-03
296959
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAJA FJAESTAD (1873-1961): "Från blomsterhandelns fönster" resp "Scilla", signerade Maja Fjaestad, varav en numrerad ex II, träsnitt, ca 33,5 x 29,5 resp 13 x 12 cm