Lars Jonsson färglitografi
2015-03-03
296954
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Sjöfågel på stenmur, signerad Lars Jonsson, EA, färglitografi, ca 21 x 35 cm