Skål sten
2015-03-04
296937
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, sten, Kina, troligen 1900-tal, slät form, höjd 5 diameter 11 cm
Smärre nagg vid fotringen