Anders Zorn Sappo etsning
2015-03-23
296911
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Sappo 1917, signerad Zorn, etsning ca 20 x 18 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 283