Bordsspegel rokokostil
2015-03-02
296795
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSSPEGEL, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld och bemålad, ca 56x42 cm
Smärre färgbortfall och ytskador