Slaglåsstudsare
2015-03-17
296774
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGLÅSSTUDSARE, 1800-talets mitt, signerad Kemp London, oktagonal pipa kaliber ca 18,5 mm, lås med graverad dekor, halvstock med tumplåt och graverade stålbeslag, längd 133 cm
lagad kolvbräcka