Erik Tryggelin 5 st blyertsteckningar
2015-03-05
296743
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): (5) blyertsteckningar, signerade och daterade mellan 1899-1911, 20x18 cm och mindre