Fåtölj i buffelskinn
2015-03-02
296706
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1960/70-tal, möjligen Danmark, klädsel i grönt buffelskinn, underrede i trä, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage