Soffor 2 st i skinn
2015-03-02
296694
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SOFFOR, 2 st, 1960/70-tal, möjligen Finland, klädsel i vinrött skin, 3+2 sits, längd 192 resp 132 cm
Slitage