Ljusstakar silver
2015-03-02
296657
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga stämplar, rokokostil, höjd ca 24 cm
Något sneda, bucklor