Byrå Louis XVI-stil
2015-03-02
296631
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, Louis XVI-stil, omkring 1900, fanerad i mahogny, snedställda hörn med kannelering, lister och beslag i mässing, höjd 136, 67x48 cm
Nyckel saknas, ytslitage, kanneleringar med retuscher