Gideon Börje oljemålning
2015-03-02
296599
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): "Den röda stolen", signerad G Börje, olja på duk, 82 x 65 cm