Saltkar i silvger
2015-02-28
296350
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, 1800-tal, Karl Johan, Stockholm, otydliga stämplar, höjd 8 cm
Skador och lagningar