Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-02-28
296342
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, motiv med sydländsk flicka, blandteknik på papper, diameter 12 cm