Frans Wilhelm Odelmark akvareller
2015-02-28
296339
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), (2), kyrkointeriör med präst, en signerad F. W. Odelmark, akvareller, 24 x 15 cm vardera, samramad
Skada vid namnteckningen