Fruls Tilpo oljemålning
2015-02-28
296293
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRULS TILPO (född 1960): "Paret", signerad och daterad a tergo Tilpo 2006, olja på pannå, ca 122 x 122 cm, oramad
Oramad