Bo Beskow oljemålning
2015-03-07
296282
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BO BESKOW (1906-1989): Lila huset, signerad och daterad Beskow -45, olja på duk, 33x41 cm
Enstaka färgbortfall i överkanten vid ramen.