Okänd konstnär, England 18/1900-tal, Häst och hund
2015-03-07
296268
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England 18/1900-tal: Häst och hundar vid gård, olja på pannå, 25x31 cm