Sven Erixon färglitografi
2015-02-28
296264
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN ERIXSON (1899-1970): Figurscen, signerad och daterad Sven Erixon -46, 30 ex, färglitografi, ca 38 x 44 cm
Passpartouten med fuktfläck i nedre vänster hörn