Antoni Tàpies, litografi
2015-03-12
296161
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012), komposition, signerad, 20/100, litografi, ca 51 x 66,5 cm