Maskintelegraf
2015-02-28
296132
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MASKINTELEGRAF, USA 1900-talets första del, för skottmontering, mässing, signerad Brelco, New York, diameter 31, höjd 60 cm