Oidentifierad konstnär
2015-02-28
296113
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna, otydligt signerad, olja på duk på pannå, ca 113,5x75,5 cm