Bägare Gustaf Folcker Stockholm 1836
2015-03-13
296103
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAF FOLCKER, bägare, silver, Stockholm 1836, invändigt förgylld, slät, cylindrisk form med lätt utvikt mynning, höjd 10 cm
Bucklor