Kaffekanna silver,
2015-02-28
296083
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFEKANNA, silver, nyrokoko, Tyskland, 1800-tal, lockknopp i form av blomma, höjd ca 19 cm total vikt ca 404 g
Bucklor, slitage