Georg Lodström oljemålning
2015-02-28
296057
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Utsikt från Stadsgården mot Djurgården i Stockholm, signerad och daterad Lodström 61, olja på duk, 65X80 cm
Bristfälligt monterad i ram