Anders Hultman
2015-02-27
295996
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERS HULTMAN (född 1945): Skördefest, signerad Hultman, ea, färglitografi, bladmått 45x52 cm, oramad