Lennart Jirlow
2015-02-27
295973
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "La Cuisine", signerad L. Jirlow, 235/240, färglitografi, 24x20 cm