Cecilia Haupt olja
2015-02-27
295952
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): "Längtans landskap", monogramsignerad CH 05, även signerad a tergo Cecilia Haupt 2005, olja på duk, 42x36 cm