Mats Åkerman
2015-02-27
295933
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Frågan", signerad daterad Mats Åkerman 2013, pigment print, 27x28 cm