Ljuskrona i rokokostil
2015-02-27
295930
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, femarmad, behängd med olikslipade prismor, höjd 49 cm
Bruksslitage