Vinkylare Frankrike
2015-03-01
295902
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINKYLARE, med hänklar, Frankrike 1900-tal, vitmetall, stämplad FLEURON FRANCE, höjd 26 cm
Foten något bucklig, smärre ytslitage