Oscar Cleve oljemålning
2015-02-27
295850
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR CLEVE (1906-1991): Man med bukett, signerad, olja på pannå, ca 26 x 21 cm