Gravyr Tiepolio
2015-02-27
295824
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRAVYR, efter Tiepolo, 1800-tal, biblisk scen, ca 51x50 cm
Beskuren, fläckar, skador, mittveck,