Georg Jensen silverfat
2015-02-27
295819
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FAT, silver, Georg Jensen, 1950-tal, brättet med dekor i form av fem sigill, diameter 26 cm vikt ca 610 g
Smärre repor, undersidan med dedikation