Butiksskylt
2015-02-26
295739
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BUTIKSSKYLT, "Högbers Ateljé, 1930-tal, AB Skyltindustri, bemålat glas, totalmått 184x65 cm
Slitage