Golvlampa
2015-02-26
295731
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, empirestil, stomme i bronserat trä, 2 ljuspunkter, på lejontassar, diameter ca 72, höjd 185 cm
Skärm med fläckar, slitage