Bord med glasskiva Ilmari Lappalainen
2015-02-26
295676
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ILMARI LAPPALAINEN, "Pulkka", bord med glasskiva, Asko, Finland 1960-tal, aluminium med glasskiva, höjd ca 43, 80x80 cm
Glasskiva med nagg