Ludvig Nordström gouache
2015-02-26
295583
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LUDVIG "LUBBE" NORDSTRÖM (1882-1942): Porträtt, signerad och daterad Ludvig Nordström ?? sept -32, gouache, ca 29 x 35 cm
Med dedikation