Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
PETRA WESTERMARK (född 1946): Fåglar, signerad och daterad P.W. 2006, akvarell på papper, 11x16 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)
295543
2015-03-01