Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 25/375, färglitografi, 84x58 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)
295533
2015-03-01