Ikon Ryssland 1800-tal
2015-03-01
295525
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, St. Göran och draken, olja på pannå, 16 x 22 cm
Skador: Skador, färgbortfall, sprickor
smärre färgborfall, skador