Oidentifierad konstnär Oljemålning
2015-02-25
295514
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med meloner, signerad Matsuda, olja på duk, 45 x 64 cm