Oidentifierad konstnär olja
2015-02-27
295469
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, signerad J Faed, olja på duk, 62x51 cm
Krackeleringar