Ring 18 k vitguld
2015-02-26
295418
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, 24 briljanter totalt ca 0,25 ct, trappslipad ljusblå sten, Italien, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 7,7 g
Ljusblå sten med skador, repor och slitna fasetter