Etui förgyllt silver Wien 1800-tal
2015-03-02
295373
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ETUI, förgyllt silver, Wien 1856, rektangulär form, graverad blom och bladdekor, längd 7 cm, vikt ca 72 g