Oidentifierad konstnär målning
2015-02-28
295361
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Utan titel, signerad och daterad på baksidan -87, blandteknik på duk, 28x35 cm
Slitage, repor