Arthur Percy olja
2015-02-25
295352
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARTHUR PERCY (1886-1976): Den gamla ladan, signerad Percy 1960, olja på pannå, 24x41 cm, med dedikation