Göran Brunius
2015-03-30
295344
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006), "Horns udde", signerad och daterad 1947 a tergo, olja på duk, ca 88 x 120cm